Email
PasswordForgot?
Lola G.

Lola G. is looking for a housekeeper

Tiranafrom 60000 ALL for a m
  • SaveSaved

Kerkoj nje zonje 40-55 vjec qe te kujdeset per gatimin, punet e shtepise dhe 2 femijet e vegjel kur ata vijne nga kopeshti. Zonja duhet te jetoje me ne ndaj eshte mire te jete pa impenjime te tjera familjare. Do kete 1 dite jave pushim. Kerkoj dike pa fjale, te besuar e te pergjegjshme, e te embel me femijet.

Phone number: visible only to members

FacebookInstagram

Work

Time: agreed individually

Pay: from 60000 ALL for a m

Age: 16-99 y

Housekeeping

Services

  1. Apartment cleaning

  2. House cleaning

  3. Window cleaning

  4. Car cleaning

  5. Ironing

  6. Dishwashing

 

Cleaning equipment: I don't have my own

Education

Languages: Albanian