Email
PasswordForgot?
Ina S.

Ina S. is looking for a nanny

Tiranafrom 30000 ALL for a m
 • SaveSaved

Përshëndetje. Unë jam Ina. Po kërkoj për babysitter/ kujdestare fëmijësh për djale të moshës 4muajsh Ofroj duke filluar prej L në muaj.Vendndodhja Tirane, pallatet Kontakt tek inxhinieria ndertimit. Orari 08:30-5:30, e shtune e diele pushim Jam e interesuar per dike me eksperience dhe serioze ne pune. Jam në pritje të mesazhit tuaj.

Phone number: visible only to members

FacebookInstagram

Work

Time: agreed individually

Pay: from 30000 ALL for a m

Age: 30-60 y

Experience: from 3 y

Baby sitting
 • Can work in own home

 • Can work with the disabled

 • Can work with pets

 • Can go outside with children

 • Can do shopping

 • Can cook

 • Can do the cleaning

 • Has a driving license

 • Has a car

 • Doesn't smoke

 

Your children

 1. 0-1 years old boy