Email
PasswordForgot?
Ledia M.

Ledia M. is looking for a nanny

Tiranë, Tirana
 • SaveSaved

Kerkoj Dado per vajzen per ne fillim te muajit maj 2023, kur vajza te jete afersisht 8 muajshe.
Periudha e punesimit minimalisht 5-6 muaj.
Vendbanimi: Astir, poshte Viles L
Ditet e punesimit: E hene-E premte
Orari: 7 e 30-17:00
Festa zyrtare pushim.
Koha e fillimit: Muaji Prill 2023, me kohe te pjesshme per te pare ambientimin dhe pershtatjen e femijes me dadon dhe dados me femijen dhe full time nisur nga muaji maj 2023.
Paga me marreveshje.
Te interesuarat te me shkruajne
Faleminderit

Phone number: visible only to members

FacebookInstagram

Work

Time: agreed individually

Age: 40-58 y

Experience: from 3 y

Baby sitting
 • Can work in own home

 • Can work with the disabled

 • Can work with pets

 • Can go outside with children

 • Can do shopping

 • Can cook

 • Can do the cleaning

 • Has a driving license

 • Has a car

 • Doesn't smoke

 

Your children

 1. 0-1 years old girl