Email
PasswordForgot?
Enedia O.

Enedia O. is looking for a nanny

Tiranë, Tirana40000-45000 ALL for a m
 • SaveSaved

Përshëndetje. Quhem Eni. Po kërkoj nje babysitter/ kujdestare fëmijësh për djalë të moshës 0-1 vjeç. Orari 9:00 - 16:00 duke filluar nga Nentori 2022. Ndodhem ne Tirane. E shtuna dhe e diela pushim. Kerkoj dike me eksperience qe te kujdeset per cdo gje qe lidhet me femijen. Personi i interesuar nuk duhet te kete frike nga macet pasi kam 2 ne shtepi. Jam në pritje të mesazhit tuaj.

Phone number: visible only to members

FacebookInstagram

Work

Time: agreed individually

Pay: 40000-45000 ALL for a m

Age: 35-50 y

Experience: from 1 y

Baby sitting
 • Can work in own home

 • Can work with the disabled

 • Can work with pets

 • Can go outside with children

 • Can do shopping

 • Can cook

 • Can do the cleaning

 • Has a driving license

 • Has a car

 • Doesn't smoke

 

Your children

 1. 0-1 years old boy