Email
PasswordForgot?
Xhensila L.

Xhensila L.

Tirana27 y5 y experiencefrom 680 ALL for an h

Përshëndetje!
Unë quhem Xhensila. Shpesh here njerzit qe me rrethojne ,me thojne kudo ku ka femije ,me ate embelsin qe ke ti i ben per vete.
I adhuroj femijet saqe gjithmon
e kam kerkuar nje pune ku ka femije(Vetem ne keto vende pune e gjej veten )Ateher Po kërkoj punë si dado ose (edukatore çerdhe ose kopesht)
Kam 5 vite përvojë si dado(Greqi Franc,Tirane) +ne kopesht Private madje jam edhe nje nene e nje vajze 5 vjeçare Jam gjithashtu një (kujdestare per femije) e liçensuar me çertifikate Shtetetor (edhe praktike 2 jave).
Jetoj ne Tirane(po edhe punen e deshiroj ne Tirane(Astir kryesisht)).
Në pritje të mesazhit tuaj...Faleminderit dhe perqafime per bebushat tuaj🥰

Phone number: visible only to members

FacebookInstagram

0 recommends
Work

Time: agreed individually

Pay: from 680 ALL for an h

Au pair: not interested

Experience: 5 y

Baby sitting
 • Can work in own home

 • Can work with the disabled

 • Can work with pets

 • Can go outside with children

 • Can do shopping

 • Can cook

 • Can do the cleaning

 • Have a driving license

 • Have a car

 • Don't smoke

 

I would work with

 1. Babies, 0-1 years old

 2. Toddlers, 2-3 years old

 3. Preschoolers, 4-6 years old

 4. Gradeschoolers, 7-11 years old

 5. Teens, 12-18 years old

Education

Courses: nanny courses